GNA Çevre Çözümleri Araştırma ve Geliştirme Ltd. Şti. Bursa Teknik Üniversitesi bünyesinde bulunan Teknoloji Geliştirme Bölgesi, Bursa Teknopark’ta 2022 yılında kurulmuştur. Türkiye ve AB uyum süreçlerinde dünyadaki son gelişmeleri takip ederek çevre sorunlarına çözüm aramaktadır. GNA Çevre Çözümleri, Üniversite-Sanayi işbirliği alanında üniversite bilgi ve altyapı olanaklarını kamu ve özel sektör yararına sunan, güvene dayalı ve çevre teknolojilerinin gelişimi için gerekli Ar-Ge faaliyetlerine öncülük etmek ve çevresel çözümler amacıyla kurulmuş bir kurumdur.

Çevremizi korumak ve sürekliliğini sağlamak amacıyla tüm çevre yasa ve yönetmelikleri kapsamında çevre etkilerini kontrol altında tutmak ve etkilerini azaltarak çevre performansını devamlı iyileştirmek üzere GNA Çevre Çözümleri alanında birçok konuyla ilgili çalışmalar yürütmektedir.

Atıksu Yönetimi kapsamında; Atıksu Arıtımı, Enerji Verimliliği ve Geri Kazanım İşleri, Kurumsal Karbon Ayak İzi ve Su Ayak İzi, Sürdürülebilirlik ve İklim Değişikliği gibi konularda gelecek kuşaklara yaşanılabilir temiz bir çevre bırakmak amacıyla çalışılmaktadır.

Firma olarak önceliğimiz bilimsel bilgi birikimimizi Ar-Ge faaliyetlerince destekleyerek kamu ve özel sektörün mühendislik ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üreterek insan ve çevre sağlığını korumaktır.

GNA Çevre Çözümleri olarak değerlerimiz;

Evrensellik: Evrensel bilimsel bilgi, yenilikçi yaklaşımlar ve sürekli ilerlemeye her zaman öncülük etmekteyiz.

 

Sürdürülebilirlik; Yaşadığımız gezegenin bize sunduğu yaşam kaynaklarının bilincindeyiz ve bu kaynakları gelecek nesillere aktarmak üzere çalışmalar yapmaktayız.

Bağlılık; Her durumda iş ahlakımıza ve ekip arkadaşlarımıza karşı sorumlu davranmaktayız.

Müşteri Odaklı; Elimizden gelenin en iyisini yapıyor ve müşterilerimize sunduğumuz çözümlere odaklanarak katma değer ve müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz.